пн-пт з 9-00 по 18-00
(044) 228 44 24 Київ, вул. Генерала Воробйова, 13-е
+38 (044) 228-44-24 Зателефонуйте мені

Alto Shaam

Категорії бренду
Показано 1 з 1
Сортування за:
Немає в наявності Alto Shaam Гриль для курей Alto Shaam AR-7E, фото №1, інтернет-магазин харчового обладнання Систем4 Гриль для курей Alto Shaam AR-7E
Код: 10623
3₴

Виробник: Alto Shaam

Кількість кур, шт: 20-40 / Тип підключення: електричний

Alto-Shaam

Alto-Shaam – лідер громадського харчування

Alto-Shaam був заснований у 1955 році. Компанія залишається визнаним лідером у галузі громадського харчування, пропонуючи комерційні рішення для приготування їжі та систем, таких як Cook & Hold oven піч, Combitherm® печі, Quickchiller TM чилери, конвекційні печі, печі-гриль, теплові шафи, шафи з підігрівом, фритюрниці.

Alto-Shaam Історія

Компанія була задумана в 1950 році, Джеррі Машем шукав спосіб доставити гарячу курку для клієнтів взимку, він розробив першу Alto-Shaam піч. З того часу, Alto-Shaam постійно відповідали на необхідність забезпечення та постачання високоякісного обладнання для приготування їжі.

Виробництво обладнання Alto-Shaam завод

Alto-Shaam надає сотні робочих місць - 80 з яких були додані в останні два роки - та постійне навчання для працівників області, а також підтримку 1200 постачальників та виробників у регіоні. Обслуговування комунального харчування промисловості по всьому світу.

Alto-Shaam Штаб-квартира знаходиться недалеко від Мілуокі, Вісконсін. Alto-Shaam має заводи по всьому світу, щоб обслуговувати міжнародних партнерів та клієнтів. З недавнього розширення об'єкта та інвестицій у нові технології, як робототехніка та автоматизація дозволяють залишатися у лідерах індустрії громадського харчування.

Нагороди Alto-Shaam нагороди

Виробник Alto-Shaam послідовно був визнаний як лідер у сфері якості та інновацій в індустрії громадського харчування. Має такі нагороди:

  • "Найкращий у своєму класі" Нагороди
  • Вісконсін "Виробник року" 2013 WorkForce
  • Blue Flame "Продукт року" премії за КТ Proformance
  • StarChefs Міжнародний Конгрес Кухарі 2014
  • Продукт року премії з Foodservice Консультанти Міжнародне суспільство (FCSI) 2 014
  • Кухня премії інновацій 2013, 2014

Выставка alto shaam