пн-пт з 9-00 по 18-00
(044) 228 44 24 Київ, вул. Генерала Воробйова, 13-е
+38 (044) 228-44-24 Зателефонуйте мені

Статті

Герметичні контейнери для зберігання Araven, які зберігають їжу краще та довше Герметичні контейнери для зберігання Araven, які зберігають їжу краще та довше
13.08.2019

Зірковим продуктом компанії Araven і найбільш широко використовуваним є герметичні контейнери - ColorClip, що раніше називалися, - які існують на ринку більше 30 років і їх можна знайти на кращих професійних кухнях.

Виробництво лускатого льоду Виробництво лускатого льоду
21.05.2019

Лускатий лід – це сухий лід, що складається з 1-3 міліметрових лускатих пластинок з температурою від -6 до -12°C. Через низьку температуру лід не склеюється, а за рахунок великої зовнішньої поверхні охолоджує швидко і рівномірно.

Огляд нових конвеційних печей Unox BAKERLUX SHOP.Pro™ Огляд нових конвеційних печей Unox BAKERLUX SHOP.Pro™
16.01.2019

У цій статті представлено огляд нового модельного ряду конвекційних печей Unox BAKERLUX SHOP.Pro™, а це оригінальний дизайн, гармонійне поєднання нового програмного забезпечення та інноваційних рішень.

Як вибрати та купити професійні гастроємності? Огляд та порівняння матеріалів. Як вибрати та купити професійні гастроємності? Огляд та порівняння матеріалів.
17.10.2017

У цій статті ми розповімо, як заощадити свої гроші при виборі професійних гастроємностей залежно від призначення та властивостей.

Що змінив Rational під час удосконалення SelfCookingCenter? Що змінив Rational під час удосконалення SelfCookingCenter?
05.12.2018

Компанія працює у тісній співпраці зі своїми клієнтами та постійно вдосконалює свою продукцію – встановлюючи нові стандарти. Раціональ покладається на всесвітній досвід кухарів та дієтологів, а також на навички інженерів – фізиків.

Огляд колекцій Nachtmann від учасників конкурсу NextGen Огляд колекцій Nachtmann від учасників конкурсу NextGen
31.08.2018

Nachtmann NextGen – це програма міжнародних конкурсів у галузі дизайну, спільно створена у 2007 році Maximilian Riedel (генеральний директор Riedel Glass Works) та міжнародним дизайнером Stefanie Kubanek. З самого початку проект нарощує ідеальну співпрацю між традиційним виробником та провідними коледжами мистецтва по всьому світу.

Скляний посуд. У чому пити той чи інший напій? Скляний посуд. У чому пити той чи інший напій?
05.09.2018

У цій статті Ви отримаєте відповіді на такі питання, як: Види посуду зі скла для подачі напоїв? У чому різниця між ними? Де розумно їх застосовувати? Сервірування їх на столі?