пн-пт з 9-00 по 18-00
(044) 228 44 24 Київ, вул. Генерала Воробйова, 13-е
+38 (044) 228-44-24 Зателефонуйте мені

Jadever

Jadever - Тайванська компанія, вагове обладнання якої користується популярністю у всьому світі, навіть Jadever це один зі світових лідерів з виробництва вагового обладнання.

Jadever_Corp

JADEVER Scale Co., Ltd була заснована у липні 1986 року. Протягом перших років свого існування компанія просунулась у плані інноваційних технологій та розробок бізнес-плану. У 1998 році компанія досягла своєї головної мети щодо якості, коли перший зі своїх продуктів отримав схвалення з боку Міжнародної організації із законодавчої метрології. У 1999 році організовано Xiamen Jadever Scale, Ltd та основний виробничий майданчик компанії знаходиться тут. У 2006 році виробничі лінії Jadever пройшли сертифікацію ISO 9001:2000.

В даний час компанія має свою штаб-квартиру в Тайбей (Тайвань), а також філії у п'яти китайських містах (Сямень, Шанхай, Шеньчжень, Ухань, Тяньцзінь) та міжнародну філію в Маркхем (Канада). Найбільш популярними є: настільні, лабораторні, підлогові, кранові та інші електронні ваги, що завоювали популярність у десятках країн Європи, Азії та Америки завдяки їхній надійності та конкурентній ціні.

Джадевер проводить політику чотирьох "стовпів" дисципліна; чесність; знання; інновації. Компанія має три основні цілі: збереження якості; відповідальність за витрати; удосконалення. У широкому сенсі, метою компанії є збереження та зміцнення її всесвітньо відомої позиції довірчого та конкурентного бренду на ринку.

Невелика хронологія розвитку компанії "Джадевер":

  • 2000 Відкриття міжнародної філії в Маркхем, Канада
  • 1995 Фірмовий знак JADEVER
  • 1986 Відкриття штаб-квартири в Тайбей, Тайвань