пн-пт з 9-00 по 18-00
(044) 228 44 24 Київ, вул. Генерала Воробйова, 13-е
+38 (044) 228-44-24 Зателефонуйте мені

Pansystem

Категорії бренду
Показано 1 з 1
Сортування за:
Pansystem Деко для випічки Pansystem 600х400х20мм, фото №1, інтернет-магазин харчового обладнання Систем4 Деко для випічки Pansystem 600х400х20мм
Код: 30743
846₴ Купити

Виробник: Pansystem

Розмір: 600х400х(H)20 / Матеріал: алюміній

Pansystem Srl - аксесуари та обладнання для виробництва хлібобулочних виробів

Вже понад 20 років на ринку виробництва обладнання та аксесуарів для хлібобулочної та кондитерської промисловості працює відома італійська фірма PanSystem Srl

Фірма розташована в Кастель-д'Аццано - це комуна в Італії, вона розташована в Венето, в провінції Верона. Маючи виробничі площі більш як 6 кв. км., вона є найбільшою в Італії фірмою з виробництва аксесуарів для хлібопекарень та кондитерських цехів.

На сьогоднішній день PanSystem працює як на внутрішній ринок Італії, так і на зарубіжний – поставляючи всілякі візки, листи, форми для формового хліба та іншу продукцію для випікання – вона забезпечує своїх партнерів очікуваною якістю випічки.

Невтомний пошук інновацій, нових рішень дозволило PanSystem Srl істотно розширити свою присутність у конкурентному сегменті виробників аксесуарів для хлібопекарень і в сегменті кондитерки.

Листки та кондитерські листи – необхідний і абсолютно незамінний аксесуар для пароконвектомату, гарячої або розстоєчної шафи — іншого теплового обладнання в хлібопекарні, кухні піцерії або в кондитерському цеху.

Деко можуть бути з алюмінію, нержавіючої сталі з антипригарним покриттям або без такого (хоча наявність антипригарного покриття звичайно ж економить витрату рослинної олії і запобігає пригоранню).

Можуть бути гладкими або хвильовими з перфорацією або без бортів різної висоти.