пн-пт з 9-00 по 18-00
(044) 228 44 24 Київ, вул. Генерала Воробйова, 13-е
+38 (044) 228-44-24 Зателефонуйте мені

BERTO'S SPA

Відео

Джорджіо Берто

Джорджо Берто, засновник та чинний президент Bertos SpA, відкрив компанію з виробництва професійного кухонного обладнання. Висока продуктивність, простота використання, відмінний дизайн та найвищий рівень безпеки під час роботи з продукцією - фундаментальні характеристики обладнання Bertos. Професійне обладнання Bertos сертифіковано відповідно до найсуворіших вимог міжнародних стандартів якості РЄ та UNI EN ISO 9001. Кейтерингове обладнання експортується по всьому світу.

Компанія Bertos була створена у 1974 році. Виробничі площі підприємства, розташовані біля Монтегротто (Падуя, Італія) Спочатку керівництво компанії зробило ставку високі виробничі технології і динамічну комерційну політику. Завдяки цьому було забезпечено безперервне зростання якості продукції, насамперед необхідне завоювання міжнародного ринку.

Сучасна філософія компанії BERTOS - це розробка, виробництво та повне сервісне обслуговування відповідно до вимог справжніх та майбутніх споживачів продукції Bertos. Компанія Bertos сьогодні - це 112 представництв в Італії, асортимент із 500 моделей обладнання та близько 24000 одиниць різної продукції. Компанія Bertos постачає свою продукцію до 75 країн світу, проводячи експортну політику під гаслом "Для якості немає кордонів"

 

Професійне теплове кухонне обладнання Bertos

Пропонуємо Вам підібрати та купити теплове обладнання для професійної кухні ресторану, кафе, їдальні Bertos з необхідними характеристиками.
Промислове кухонне обладнання для ресторанів, кафе, громадського харчування, їдалень Bertos (Італія) відрізняється широким вибором функціональних можливостей. Основними характеристиками даного обладнання є: висока продуктивність, економічність, простота використання, довговічність і високий рівень безпеки. Кухонне обладнання Bertos експортується до 75 країн світу. Пропонується теплове кухонне обладнання Bertos серій 600, 700 та 900 для підприємств громадського харчування залежно від їхньої пропускної спроможності, асортименту та продуктивності.

До складу теплових ліній для професійної кухні Bertos входять такі види обладнання:

 

Дізнатись про теплове обладнання Bertos для професійної кухні ви можете зі статті: Модульні теплові лінії від компанії Bertos СПА

Для невеликих кафе, барів та ресторанів ми можемо запропонувати обладнання 600-ї серії:

ПЛЮС 600

Лінійка ПЛЮС 600

Для підприємств харчування середніх розмірів – 700 серію:

макроси 700

MACROS_700

Для їдалень та ресторанів з великою кількістю посадочних місць - три лінійки 900 серії:

Максимумы 900

MAXIMA_900


с 900

S_900


лк 900

LX_900_TOP

 

 

Компанія «Система 4» пропонує також такі категорії обладнання:

SA/E 60

НДР/LD

Грилі-саламандер Контактні грилі

 

Професійне кухонне обладнання Bertos виготовлене з нержавіючої сталі, легко в обслуговуванні та зручне для проведення санітарної обробки, сертифіковане відповідно до міжнародних норм СЕ та ISO 9001, відповідає найвищим стандартам безпеки та гігієни. Електричні параметри 380 В, 50 Гц.

Тепловая линия Bertos LX900 TOPМодульная тепловая линия BertosТепловая линия Bertos LX 900 TOPИндукционная плита BertosТепловая линия BertosТепловая линия Bertos Macros700​​ Тепловая линия Bertos для ресторанаТепловое оборудование Bertos