пн-пт з 9-00 по 18-00
(044) 228 44 24 Київ, вул. Генерала Воробйова, 13-е
+38 (044) 228-44-24 Зателефонуйте мені

Фізико-механічні показники різних типів поліуретану

Механічні властивості поліуретанів змінюються в дуже широких межах і залежать від природи та довжини ділянок ланцюга між уретановими групами, структури ланцюгів (лінійна чи сітчаста), молекулярної маси та ступеня кристалічності. Поліуретани можуть бути в'язкими рідинами або бути твердими речовинами в аморфному або кристалічному стані. Їх властивості варіюються від високоеластичних м'яких гум (твердість за Шорою від 15 за шкалою А) до жорстких пластиків (твердість за Шорою 97 за шкалою D)
Поліуретан відноситься до конструкційних матеріалів (КМ), механічні властивості поліуретану дають можливість використовувати його в деталях машин і механізмів, що піддаються силовим навантаженням. До цього виду промислових матеріалів пред'являються дуже серйозні вимоги з погляду опірності впливу агресивного довкілля.

Фізико-механічні показники різних типів поліуретану

Завдяки різноманітності механічних властивостей різних типів поліуретану, поліуретан застосовується практично у всіх сферах промисловості, для виготовлення найрізноманітніших ущільнень, еластичних форм для виготовлення декоративного каміння, захисних покриттів, лакофарбових виробів, клеїв, герметиків, деталей малопотужних машин (валів, роликів, пружин і т.п.). п.), ізоляторів, імплантатів та інших виробів. Однак, використання поліуретанів значно обмежено температурним діапазоном застосування (-60 ° С. +80 ° С).
Також застосовується у спіненому вигляді, завдяки тому, що ряд реакцій створення поліуретану супроводжується виділенням газу